Bądź gotowa na lato, dzięki depilacji laserowej! Wszystko, co powinnaś wiedzieć

Kobiety poszukują coraz skuteczniejszych metod, dzięki którym na długo będą mogły cieszyć się gładką skórą, na przykład pod pachami czy w okolicach bikini. Świetna wiadomość dla kobiet posiadających ciemne owłosienie, które dotychczas nie stosowały innych metod depilacji niż maszynka lub ewentualnie krem depilujący jest taka, że z powodzeniem mogą poddać się depilacji laserowej. U nich efekty depilacji laserowej mogą być widoczne już nawet po jednym zabiegu.

Depilacja laserowa w ConsensusMed

Depilację laserową przeprowadza się już od blisko 20 lat – to zatem odpowiednio długo, aby wypracować naprawdę skuteczne metody, które gwarantują minimum bólu i maksimum bezpieczeństwa, są nieinwazyjne i bardzo dokładne, zapewniając naprawdę doskonałe efekty. Depilacja laserowa najczęściej jest przeprowadzana za pomocą laseru aleksandrytowego, który ma bardzo dobrą skuteczność, jest dokładny i usuwa aż do 90% owłosienia, którego cykl wzrostu nigdy wcześniej nie był zaburzony. W takich przypadkach już po pierwszym zabiegu można cieszyć się naprawdę doskonałymi efektami, chociaż Depilację trzeba będzie jeszcze powtórzyć, najlepiej po kilku tygodniach.

Kto może poddać się zabiegowi?

Kwalifikację do zabiegu przeprowadza osoba, która zajmuje się jego wykonywaniem. To właśnie ona ocenia, czy w przypadku konkretnej osoby zabieg da pożądane efekty. Najlepsze efekty można uzyskać u osób posiadających jasną skórę oraz ciemne owłosienie. W przypadku osób z włosami bardzo jasnymi lub rudymi, depilacja laserowa może nie dać spodziewanych efektów, lub koniecznych będzie kilka zabiegów. Zabieg jest nieinwazyjny, dla złagodzenia ewentualnych nieprzyjemnych dolegliwości stosuje się chłodzący żel, który ma też właściwości przeciwbólowe. Po zabiegu skóra może być odrobinę podrażniona i zaczerwieniona, takie objawy mogą pojawić się już w trakcie wykonywania depilacji i są czymś zupełnie naturalnym. Przez określony czas nie należy korzystać ze słońca i opalać się, skórę zaś traktować bardzo delikatnie i łagodnie. Jest to jednak stosunkowo niewielkie wyrzeczenia biorąc pod uwagę, że cudowną gładkością można cieszyć się nawet 2 lata.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − sześć =