Bramy

Istnieją trzy rodzaje bram garażowych. Pokrótce postaramy się opisać każdą z nich.

Bramy segmentowe

W tej technologii drzwi garażowe podzielone są na cześci-segmenty. Brama otwiera się w górę na rolkach uchylając segmenty, aż do przesunięcia segmentów do pozycji równoległej do sufitu garażu. Brama zamyka się szczelnie aż do styku uszczelki z podłożem, uniemożliwiając otwarcie i dostęp wody do wnętrza garażu.

Bramy roletowe

Bramy roletowe przypominają rolety zasłaniające okna. Na wał nawojowy schowany w skrzynce nawijana jest roleta. Rozwiązanie umożliwia zaoszczędzenie miejsca przy suficie. To dobre rozwiązanie dla małych garaży, o krótkim podjeździe.

Bramy uchylne

To najszybszy sposób otwierania drzwi, ale wymagający użycia siły – podniesienia bramy pod kątem do góry. Mechanizm wyposażony jest w system sprężynowy wspomagający ruch otwierania bramy. Jest najtańszy sposób otwierania bramy garażowej. Stabilna i trwała konstrukcja, zapewnia dobre i długie funkcjonowanie.Jeśli jesteś zainteresowany montażem bramy garażowej w swoim domu/garażu zasięgnij opinii specjalistów w tej dziedzinie, możesz także bezpośrednio kupić u nich bramę i przeprowadzić jej montaż.

Po bramy segmentowe zapraszamy na stronę: www.naszeokna.com