Gdzie kupić dobrej jakości tekstylia dla hoteli?

Wyposażając hotel trzeba kupić mnóstwo rzeczy. Wśród nich są również tekstylia… kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt ręczników, narzut, pościeli. Wszystkiego musi być więcej niż pokoi, bo przecież trzeba mieć zapas… Takie zakupy mogą doprowadzić do szaleństwa. Chyba, że przeprowadzi się je z głową – przez Internet.

Sklep internetowy hotelowe24

W ofercie tego sklepu są pościele, ręczniki, narzuty, czy worki na pranie. To jedno miejsce, w którym można kupić wszystko, co potrzebne. To wygodne rozwiązanie, tym bardziej że elementem oferty jest wysyłka w ciągu 24 godzin. Sklep oferuje tekstylia dla hoteli w kilku wariantach – Premium, Lux, Optimal i Economy. Takie nazewnictwo ułatwia podejmowanie decyzji, co do zakupu. Trzeba jednak pamiętać, że tekstylia te szyte są we fabrykach w Azji, Egipcie i Turcji.

Awa Kraków

Dużym plusem jest intuicyjna strona internetowa, która sama prowadzi klienta do najlepszych produktów. Nie ma szans żeby zapomnieć o czymkolwiek! Sklep ten oferuje też profesjonalną pomoc przy wyborze tekstyliów dla hoteli. Konsultacje są bezpłatne i bardzo ułatwiają zadbanie o najwyższy komfort gości. To bardzo dobra propozycja, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hotelarstwem.

Kolejnym ogromnym plusem tego sklepu jest możliwość wykonania np. pościeli hotelowej na życzenie, czyli na rozmiar podany przez klienta. Rozwiązuje to problem niestandardowych pomieszczeń. Awie Kraków zaufały wielkie hotele, które same w sobie są symbolem luksusu. To dowód na wspaniałą jakość sprzedawanych przez nich produktów. Jeżeli, komuś zależy na zaproponowaniu gościom luksusu jak w sławnych sieciowych hotelach, to zdecydowanie powinien wyposażyć się w tekstylia dla hoteli w Awa Kraków.

Sklep Millano

W swojej ofercie, oprócz pościeli dla hoteli ma również ich wypełnienie, czyli kołdry i poduszki. Część z nich przeznaczona jest bardziej dla klientów indywidualnych, niż hotelarzy. Warto jednak zaznaczyć, że sklep proponuje rabaty przy hurtowych zakupach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 14 =