Jak zarezerwować parking przy lotnisku Balice?

Wybierając się w podróż samolotem, najwygodniej będzie dotrzeć na lotnisko samochodem i skorzystać z usług prywatnego parkingu, gdzie będzie pod stałą opieką. Wiele pytań rodzi kwestia samej rezerwacji takowego parkingu przy lotnisku. Poniżej rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

W jaki sposób zarezerwować parking przy lotnisku Balice?

Wejdź na stronę europarkingbalice.pl, a następnie na stronie głównej wybierz datę przyjazdu na parking oraz datę wyjazdu. Na podstawie tych informacji otrzymasz wiadomość zwrotną, czy w tym przedziale czasowym dostępne są miejsca. Warto zaznaczyć, że na im dłuższy pobyt się zdecydujesz, tym cena będzie stosunkowo niższa.

Następnie, zostaniesz przeniesiony do zakładki, w której należy wypełnić formularz. Koniecznie uzupełnij z należytą uwagą poszczególne pola, aby mieć pewność, że danego dnia miejsce parkingowe będzie czekać na Twoje auto. W kwestionariuszu należy sprecyzować godzinę przyjazdu – pamiętaj, aby pojawić się odpowiednio wcześnie – godzinę powrotu oraz imię i nazwisko. Dodatkowo, podaj numer telefonu, a także adres e-mail, na który EUROparking Balice prześle potwierdzenie rezerwacji. W ostatniej części formularza należy podać numery rejestracyjne pojazdu, jaki kierunek podróży wybrałeś oraz liczbę aut, dla których chcesz zarezerwować miejsce parkingowe. W ostatnim polu wpisz liczbę osób, aby pracownicy parkingu przy lotnisku mogli przygotować odpowiednio duży środek transportu, który zawiezie Was prosto pod terminal.

Jak dotrzeć z parkingu na lotnisko?

Tak, jak wspomnieliśmy powyżej – EUROparking Balice w ofercie posiada także możliwość transportu prosto pod terminal. Dzięki tej opcji, nie musisz zamawiać taksówki, której ceny nie są niskie, a dodatkowo będziesz musiał dopłacić za przewóz bagażu. Korzystając z usług EUROparking Balice transfer, zarówno na, jak i z lotniska masz w cenie rezerwacji miejsca parkingowego.

Dlaczego warto zarezerwować parking przy lotnisku Balice?

Droga na lotnisko autobusem czy pociągiem, niestety do najwygodniejszych opcji nie należy. Decydując się na jeden z powyższych środków transportu, musisz wyjść z domu odpowiednio wcześnie – dużo wcześniej niż byłoby to w przypadku jazdy własnym autem. Ponadto, jeśli zabierasz ze sobą dużą ilość bagaży, będziesz musiał je dźwigać. Taka podróż staje się szczególnie utrudniona, gdy na urlop zabierasz dzieci. Z tego względu, parking przy lotnisku wydaje się być najlepszą opcją. Szybko i wygodnie dotrzesz na parking, z którego pracownicy zawiozą Was prosto pod terminal. Powrót z wakacji także będzie niezwykle wygodny, ponieważ kierowcy EUROparking Balice odbiorą Was prosto z lotniska i zawiozą na miejsce, na którym będzie czekać na Was samochód.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 7 =