Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, aby zorganizować udane szkolenie firmowe

Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, aby zorganizować udane szkolenie firmowe

Szkolenia firmowe – niełatwy temat, który trzeba jednak czasem zorganizować. Akurat wypadło na to, że to Wy musicie zabrać się za wszystko i pomyśleć o tym, gdzie zorganizować takie szkolenie, kogo na nie zaprosić, na kiedy, ile będzie trwało. Trudne zadanie, ale trzeba przyznać, że da się wszystko zrobić, jeżeli tylko odpowiednio się za nie zabierzecie.

Przede wszystkim czas. Wybierzcie taki termin, dość odległy (nie za tydzień, nie za dwa, ale minimum za miesiąc lub nawet trochę później), aby ludzie mogli uwzględnić go w swoich planach. Na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę, że czasem zadania i spotkania zaplanowane są na z góry przed, dlatego jeżeli spotkanie i konferencja odbędzie się za kilka dni, to marne szanse, że ktoś na nią przybędzie.

Kolejna rzecz, która jest do ogarnięcia, to miejsce szkolenia. Trzeba przyznać, że w tym przypadku doskonale sprawdzają się duże miasta, gdzie nikt nie będzie miał problemu z dotarciem. Warto na takie miejsce wybrać chociażby stolicę naszego kraju, jak również Kraków, czy też Wrocław, gdzie znajdują się międzynarodowe lotniska (nie wszyscy podróżują pociągami). W takich miastach na pewno znajdziecie hotele, gdzie na pewno będziecie mogli zorganizować spotkanie.

Skoro już o hotelach mowa, to warte polecenia są hotele WAM, które należą do ogólnopolskiej placówki. Hotel Royal w Krakowie, Hotel Belwederski w Warszawie, czy też hotel Wieniawa we Wrocławiu mają wspaniałe zaplecze, jeżeli chodzi o spotkania tego typu właśnie. Znajdziecie tam wspaniałe sale konferencyjne, które wyposażone są w doskonałej jakości sprzęt multimedialny, jak również zawsze możecie liczyć na wygodne krzesła, fotele, stoliki, mównice, sprzęt nagłaśniający oraz jeszcze wiele innych rzeczy. Do tego, w takich hotelach, dla osób, które są spoza miasta zawsze możecie wynająć wygodne pokoje, gdzie zawsze będzie można odpocząć. No i bardzo ważne jest, że na miejscu znajdują się restauracje, gdzie po skończonym spotkaniu lub nawet w przerwie będziecie mogli udać się na posiłek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =