Miejsce na konferencje w Szczecinie

Konferencja stwarza wspaniałą możliwość poznania osób o tych samych zainteresowaniach. Organizacja konferencji oraz wybór miejsca do jej przeprowadzenia nie jest łatwy. Konferencje dla uczestników powinny oznaczać komfort, w którym łatwiej oraz lepiej przyjmuje się nowo zdobyte informacje. Jak sytuacja pod tym względem przedstawia się w Szczecinie? Poniżej przedstawiono przykładowe sale konferencyjne oraz warunki na nich panujące.

Hotel Radisson Blu – pierwszy hotel sieci w Polsce

Dużym atutem sali konferencyjnej w tym hotelu jest jego lokalizacja, która sprzyja spacerom oraz spotkaniom biznesowym. Jest to kulturalne oraz biznesowe centrum Szczecina. W hotelu znajduje się możliwość organizacji zarówno kameralnej konferencji jak i dużo większej, takiej, która maksymalnie mogłaby liczyć 550 osób. Centrum konferencyjno -bankietowe jest oczywiście wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Każda sala konferencyjna posiada: rzutnik pisma, ekran, flipchart, notatniki z długopisami.

Hotel Panorama – z certyfikatem Ekologia

Kolejny hotel zlokalizowany jest w miejscu, który sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Budynek ten został zbudowany z materiałów ekologicznych stąd właśnie przyznany certyfikat w 1996 roku. W hotelu Panorama są do dyspozycji 4 sale szkoleniowo-bankietowe oraz dwa mniejsze salony konferencyjne. Każda z sal różni się nie tylko wielkością, ale również wystrojem. Największa z sal pomieścić może do 150 osób i jest odpowiednio wyposażona w niezbędny sprzęt oraz klimatyzację.

Hotel Rycerski – z popularną restauracją hotelową

Hotel ten zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od dworca kolejowego, co jest z pewnością korzystne dla osób przyjeżdżający na jednodniową konferencję pociągiem. Elegancja, komfort oraz nowoczesne wyposażenie trzech sal w hotelu powoduje, że jest to doskonale miejsce na organizację konferencji. Hotel ten stwarza warunki organizacji bardziej kameralnych konferencji niż w hotelu Radisson Blu, a zarazem położenie w centrum Szczecina to udogodnienie dla przyjezdnych w odróżnieniu od bardziej oddalonego od centrum Hotelu Panorama.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 5 =