Przesyłka ze Stanów do Polski

Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy świąteczne przez Internet. Prawdziwe zakupowe szaleństwo to nie tylko Black Friday w USA czy 11.11 w Chinach – już trzy miesiące przed gwiazdką nasi rodacy buszują w sieci szukając prawdziwych „perełek” wśród morza niezliczonej ilości produktów. Dwadzieścia procent osób kupujących przez Internet, regularnie sprowadza towary z zagranicy. To, co sprawia, że tak duża liczba osób decyduje się na przesyłkę np. USA – Polska to przede wszystkim dożo niższa cena niż u nas oraz większy wybór towarów.

Nie da się ukryć, że różnorodność to coś, czego brakuje w Polsce. Oczywiście Ci, którzy buszują po galeriach handlowych na pewno uważają inaczej. W końcu niemal w każdym butiku znajdziemy masę różnorodnych ubrań, butów i dodatków. Ci, którzy chociaż raz byli poza granicami naszego kraju i zwiedzili zagraniczną galerię handlową wiedzą jednak, że to, co znajduje się u nas, nijak nie dorównuje temu, co mamy u siebie. Zachód jest o wiele bogatszy, a tym samym bardziej różnorodny. Przesyłka USA – Polska to nie jak wielu z nas myśli tylko i wyłącznie cena zakupionego produktu. Zagraniczne e-sklepy w skład ceny wliczają również podatki VAT, cło, koszty dostawy. My, jako klienci zdecydujemy się na ten sklep, który zaoferuje nam najniższe koszty końcowe – to na swój sposób oczywiste.

W Polsce cło jest obowiązkowe, jeżeli zamawiamy zakupy powyżej stu pięćdziesięciu euro. Podatek VAT jest zaś obowiązkowy powyżej czterdziestu pięciu euro. Kupując, zatem bluzkę za sto sześćdziesiąt euro płacimy zarówno podatek VAT jak i cło. Większość z nas zamawia produkty dla siebie bądź dla rodziny – drobiazgi, które nie przekraczają ustalonych czterdziestu pięciu euro. Wiele sklepów zamieszczę na paczce odpowiednią oznaczenia „prezent”, dzięki nim również możemy uniknąć dodatkowych kosztów. Ciężko stwierdzić ile zapłacimy za cło. Stawki celne są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu aspektów – wagi produktu, jego wartości etc. Opłata ta nie obowiązuje przy zakupie cyfrowych aparatów fotograficznych, kamer wideo, telefonów komórkowych i konsoli do gier. O tym ile wyniesie nas opłata możemy dowiedzieć się ze strony ISZTAR.

Przed świętami możemy znaleźć wiele sklepów zagranicznych, które oferują nam dodatkowe bonusy w postaci darmowej wysyłki, opakowania prezentowego czy gratisów. W obecnych czasach bardzo trudno jest przyciągnąć klienta, dlatego też liczba dostępnych dla nas profitów stale rośnie.Chcesz wysłać przesyłkę z USA?

Skontaktuj się z usbox.pl – przesyłki USA Polska