Restauracja „Tradycja” – symfonia smaku.

Kiedy tylko otworzyłem drzwi restauracji zostałem zauroczony wystrojem. Właścicielom udało się w jednym miejscu połączyć klasyczny wystrój zarówno Polski jak i Włoski. Lokal znajduje się w miejscu, które już od wielu lat uznawane jest za symbol wpływu kultury włoskiej na Polską, czyli w kamienicy Pinocińskiej.

Cała restauracja złożona jest z 8 dużych sal. Zadbano o to, by każda z nich odznaczała się swoim wyjątkowym wnętrzem i klimatem. Jednak nie tylko wystrój zrobił na mnie wrażenie. Mowa tutaj o różnorodnej karcie potraw, w której znajdują się tradycyjne Polskie jak i Włoskie dania. Do wyboru miałem wszystkie takie rzeczy jak makarony, lasagne z których to słynie Italia i takie, jak gotowana golonka, pieczony schab w śliwkach które kojarzą się z polską sztuką kulinarną. Moją uwagę przykuła polędwica wołowa podawana w sosie truflowym. Danie było świetnie przyrządzone, i smakowało wyśmienicie także gratulacje należą się dla kucharza.

Idąc w to miejsce spodziewałem się Polskiej restauracji w stylu klasycznym, jednak w pakcie dostałem także kulturę Włoską. I muszę przyznać jest to strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam restauracje Tradycyja