Ślub idealny

Idealny ślub? Każdy o nim marzy. Co zrobić, żeby taki był? Mało kto to wie, zanim nie przejdzie przez wszystkie etapy organizacyjne, ale wtedy ta wiedza jest już niepotrzebna, bo dzień ślub pozostał wspomnieniem. Nie ma pary młodej, która nie marzyła by, aby jej ślub był absolutnie wyjątkowy, aby było jak w bajce.

Panna młoda chce wyglądać , jak księżniczka piękna, długa suknia w kolorze śniegu to podstawa. Pan młody miewa nieco inne marzenia. Pragnie w tym wyjątkowym dniu pojechać, na białym koniu, albo raczej czterystu konnej karocy o nazwie Porche. No właśnie, idealny ślub nie dla każdego znaczy to samo, więc jak zabrać się do organizacji tego wyjątkowego dnia?

Co jest najważniejsze

Idealny ślub nie dla każdego oznacza to samo, ale warto sobie uświadomić, że wasz ślub, będzie wyjątkowy, właśnie dlatego, że jest wasz. Dwoje ludzie, z całym bogactwem charakterów i doświadczeń, łączą się, aby rozpocząć tworzenie wspólnej historii, której rozdziały będą sami zapisywać. Dwoje ludzi, którzy, z nieznanych powodów poznali się i obdarzyli miłością i pragną tą miłość pogłębiać. Dwoje kompletnie różnych ludzi, decyduje się na wzajemne poświęcenia i troskę o siebie. Tak, ten ślub będzie wyjątkowy.

Ślub

Zawarcie związku małżeńskiego w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego to sedno tego dnia. Niestety bardzo często para młoda pragnie jak najszybciej przebrnąć przez ten etap, aby znaleźć się na Sali weselnej. Warto się jednak na chwile zatrzymać, aby przeżyć tą chwilę, która przecież już nigdy nie powróci.

Wesele

Wesele ma być huczne, z tańcami do białego rana. Stoły powinny uginać się od jedzenia, a goście uginać kolana z wrażenia. Dekoracja? Oczywiście bajeczna, pęczki świeżych kwiatów, świece, lampiony, a o północy fajerwerki. Wszystko pięknie, ale czy tak musi być. Nosimy na sobie brzemię staropolskich weselich, które były pełne przepychu i mięsiwa. Wesele wcale nie musi być huczne i kosztowne, aby było udane. Skromne przyjęcia mają tę zaletę, że mniej kosztują i nie angażują tak bardzo organizacyjnie.

Przyszła para młoda nie musi zaciągać kredytu ( który będzie spłacać do emerytury), i może przed ślubem skupić się na sobie, aby naprawdę przygotować się do tego niezwykłego dnia.

O podobnej tematyce także traktuje artykuł dostępny TUTAJ. Zachęcam do lektury