Pałac Domaniowski

Walentynki w wyjątkowym miejscu

Walentynki należą do jednego z ważniejszych dni w ciągu roku. W tym dniu celebrujemy miłość, radość ze wspólnego życia i dziękujemy sobie za wszystko, co sobie daliśmy przez ten cały okres.

Jest to także wyjątkowa okazja na zaręczenie się i rozpoczęcie na poważnie myślenia o spędzeniu razem reszty swojego życia. Wiele hotelów oferuje dla zakochanych specjalne oferty. Specjalny pakiet walentynkowy pozwala na cieszenie się wieloma atrakcjami, romantyczną atmosferą i królewskim wypoczynkiem. Hotele dokładają wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień na długi czas pozostał w pamięci zakochanych osób.

Jak zorganizować przyjemny wypoczynek dla dwojga?

Niezależnie od tego, czy pragniemy się zaręczyć, warto od czasu do czasu spędzić razem czas w jakimś wyjątkowym miejscu. Hotele nie zapominają o pozostałych zakochanych, szykując dla nich wspaniałe oferty. Pakiet spa dla par jest super formułą wspólnego spędzania wolnego czasu. Pakiety te pozwalają na wypoczynek w strefie Wellness i korzystanie z basenów, sauny, jacuzzi, groty solnej i wielu innych atrakcji.

Atrakcyjną propozycją okazać się może również szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych i odmładzających. Masaże gorącymi kamieniami, peelingi, zabiegi na twarz, masaż gorącą czekoladą i wiele innych rzeczy — to wszystko czeka na zakochane pary. Wspaniały weekend dla dwojga nie musi być związany wyłącznie z leżeniem w SPA. Cały pobyt może odbyć się w luksusowym apartamencie, wieczory kończyć można wykwintną kolacją, a poranki rozpoczynać śniadaniem do łóżka.

Dla bardziej aktywnych hotele przygotowały wiele atrakcji sportowych i rekreację na świeżym powietrzu. Sporty wodne, tenis, rozrywka w technologii VR (wirtualnej rzeczywistości), przejażdżki konne i terenowe-to wszystko czeka na zainteresowane osoby.

Warto docenić ukochaną osobę i zabrać ją do wyjątkowego miejsca, w którym można będzie przeżyć swoją miłość w zupełnie odmienny sposób!

Hotele i SPA oferują wiele interesujących atrakcji i opcji wypoczynkowych dla par. Wystarczy sprawdzić w internecie!