Wieczór kawalerski w Krakowie

Wieczór kawalerski to pożegnanie mężczyzny ze stanem kawalera. Organizacją wieczoru kawalerskiego zajmuje się świadek, który zaprasza na zabawę kolegów pana młodego. Jest to impreza, która odbywa się w męskim gronie i zakłada typowo męskie zabawy.

Ważne, aby pan młody nie wiedział, jakie atrakcje są zaplanowane na ten wyjątkowy wieczór. Element zaskoczenia spotęguje wrażenia.

Co i gdzie?

Kraków oferuje bardzo bogatą ofertę spędzenia tego wyjątkowego wieczoru. Najbardziej popularne jest spędzanie kawalerskiego w klubie lub pubie pijąc do białego rana. Trochę bardziej różnorodna wersja przewiduje ?spacer? po starówce, od pubu do pubu. Oczywiście w każdym punkcie obowiązkowe jest piwo lub drink. Niektórzy mężczyźni wolą bardziej efektywnie wykorzystać ostatni wieczór stanu wolnego i wybierają się do klubu nocnego na striptiz lub coś więcej.

Coraz bardziej popularne jest spędzanie wieczoru kawalerskiego na męskich rywalizacjach i przeżywaniu mocnych wrażeń. Duża dawka adrenaliny to jest to, co mężczyźni lubią najbardziej. Strzelanie do celu, skoki na bungee, paintball w starej fabryce lub na wolnej przestrzeni lub wyścigi gokartami. Można też trochę spokojniej, rywalizując na kręgielni przy kuflu piwa lub meczu. Dla bardziej wymagających mężczyzn przewiduje się wizytę w kasynie i modnych klubach w towarzystwie pięknych kobiet i dużych pieniędzy do wydania.

Samodzielnie czy przez firmę

Wieczór kawalerski można zaplanować samodzielnie lub korzystając z usług profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją tego typu imprez. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy i jakich atrakcji oczekujemy. W sieci można znaleźć mnóstwo inspiracji i pomysłów, aby zapewnić panu młodemu niezapomniane pożegnanie z wolnością. Są także propozycje prezentów dla przyszłego męża oraz opisy wieczorów, które już się odbyły. Podejmując się samodzielnej organizacji warto skorzystać z doświadczenia innych. Wynajmując firmę trzeba się liczyć z większymi kosztami, ale jest ona w stanie spełnić praktycznie każde życzenie i zdobyć wejściówki na dowolną imprezę w mieście.