Wynajem auta z kierowcą w Krakowie. Z czyich usług skorzystać?

Przy różnych okazjach zdarza się, że potrzebujemy samochodu do wynajęcia, a czasami zdarza się, że w pakiecie potrzebujemy również kierowcy, który będzie do naszej dyspozycji podczas pobytu w obcym mieście.

Dla kogo usługa ta jest szczególnie polecana?

Wynajem samochodu z kierowcą jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób nieznających dobrze miasta. Jest to więc opcja polecana dla osób fizycznych chcących bezproblemowo poruszać się po mieście, przy okazji rodzinnych uroczystości takich jak śluby, pogrzeby czy różne jubileusze. Dobrym pomysłem jest również wynajem prestiżowego samochodu podczas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego.

Często samochody z kierowcą są wybierane podczas podróży służbowych czy spotkań biznesowych. Jest to bardzo wygodna opcja, a ponadto prestiżowy pojazd z własnym kierowcą, potrafi wzmocnić pozytywne pierwsze wrażenie i sprawić, że wyglądamy profesjonalniej w oczach potencjalnych kontrahentów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy oferującej wynajem auta z kierowcą w Krakowie?

Jeśli chodzi o wynajem auta z kierowcą Kraków posiada pod tym względem szeroką ofertę. Aby z gąszczu firm wybrać tę, z której usług chcemy skorzystać, zwróćmy uwagę na kilka aspektów.

Warto dobrze zapoznać się z ofertą kilku firm i wybrać tę, która będzie zawierała wszystkie potrzebne nam parametry. Nie wszystkie wypożyczalnie oferują takie usługi jak wynajęcie kierowców znających języki obce, dyspozycyjność kierowcy i pojazdu przez cały dzień, samochody z uprawnieniami taksówek czy kierowca wyspecjalizowany do załatwiania zadań specjalnych na mieście. Sprawdziliśmy oferty kilku firm i, dla przykładu, wszystkie te usługi oferuje firma ComfortClass.

Ważną sprawą, na która zawsze zwracamy uwagę jest cena usługi. Pamiętajmy jednak o tym, że często wyższa cena idzie w parze z wyższą jakością.

Przy podpisywaniu z wybraną firmą umowy, przeczytajmy ją bardzo dokładnie, szczególnie sformułowania napisane drobnym druczkiem. Niejednokrotnie okazuje się bowiem, że umowy takie zawierają ukryte opłaty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + piętnaście =